auto

Płaski portfel i bilonówka – panowie, koniec problemu wypchanych kieszeni

Posted by

Jeśli chodzi o problemy z układaniem się spodni czy marynarek, które noszą na co dzień panowie, jest pewna tendencja, która wielu spędza sen z powiek.

Bilonówka dobrym rozwiązaniem

Chodzi o deformację – właśnie marynarek czy spodni, która wynika z tego, że nosimy przy sobie portfel. A wiadomo, im więcej w tym portfelu kart, dokumentów, banknotów, bilonu czy zdjęć, tym jego objętość będzie większa. Może nie musi nawet ważyć jakoś nie wiadomo ile, ale dla kieszeni spodni czy marynarki – im większy portfel, tym większy kłopot. Niestety, kieszenie spodni czy marynarek, nie są raczej przystosowane do tego, by nosić w nich wypchany portfel. Ba, niektóre nawet niekonieczni chcą współpracować z telefonami. No ale na szczęście, jest coraz więcej marek, które postanowiły znaleźć dla tego problemu konkretne i sensowne rozwiązanie. Otóż – wystarczy postawić na odpowiedni typ portfela. Co powiecie na portfel do którego powędrują tylko rzeczy płaskie i niewypychające? Karty, dokumenty, ewentualnie parę banknotów. Uzyskamy dzięki temu portfel smukły, idealnie płaski i subtelny w swoim wyglądzie. Co więcej, nawet gdy wyląduje on w kieszeni, nie będzie uwidaczniać swoje obecności, uwydatniając samą strukturę kieszeni i miejsca na ciele, w którym to ta kieszeń znajduje się. No dobrze, ale zaraz pojawi się z pewnością pytanie – co w takim razie należy zrobić z monetami. Ha, ot i rozwiązanie – wystarczy do takiego płaskiego portfela kupić sobie tak zwaną – bilonówkę. Jak sama nazwa wskazuje, jest to oddzielny rodzaj portfela, dedykowany do noszenia bilonu, w niewielkiej ilości. Jednocześnie, rozmiary takiej bilonówki sprawiają, ze idealnie wpasuje się ona praktycznie w każdą kieszeń – czyli swobodnie możemy ją wrzucić do marynarki czy też do kieszeni spodni, jeśli te nie mają zbyt mocno ściętej i odkrytej krawędzi.

mankiet

Marki nastawione na mężczyzn

Gdzie szukać takich propozycji? Coraz więcej marek z dedykowanymi dla panów. Dlatego też nie tylko możemy sobie wybierać spośród różnych marek. Przede wszystkim, mamy szansę dobrać coś konkretnie do bardzo indywidualnego stylu, którym chcemy się odznaczać, w kontekście doboru mody oraz akcesoriów. To naprawdę jeden z najbardziej uciążliwych problemów, gdy zakładamy na siebie konkretną marynarkę czy spodnie o wizytowym charakterze, na szczęście jednak taki zakup jest w stanie w sposób konkretny i skuteczny wyeliminować problem, co będzie się przekładało na pełne zadowolenie, komfort i całkowicie schludny wygląd.

Źródło: http://www.sklep.manufakturadragon.pl/.