czlowiek

Hybrydy – jak zacząć przygodę z tymi paznokciami?

Posted by

Manicure hybrydowy każdego dnia cieszy się coraz większą popularnością. Zdobywa rzesze fanek na całym świecie. Dzieje się tak ze względu na jego zalety, które zdecydowanie przewyższają zalety lakierów tradycyjnych.

Zaczynamy!

Od czego zacząć swoją przygodę z manicure hybrydowym? Przede wszystkim, ważne jest, żeby przygotować dobrze swoje paznokcie. Posłużą temu bloczek polerski, który jest bardzo delikatny, a także cleaner, który odtłuści płytkę. Jest to konieczne, żeby lakier hybrydowy trzymał się na paznokciach naprawdę długo. Kolejny krok to baza. Powinna być dobrej jakości, bo to od niej zależy cała stylizacja. Następnie przechodzimy do wybrania koloru. Paleta lakierów hybrydowych jest bardzo szeroka i wciąż ulega zwiększeniu. Fanka każdego odcienia znajdzie dla siebie w ofercie wielu marek odpowiedni kolor dla siebie. Warto na początek postawić na prostą stylizację bez wzorków, na przykład w kolorze nude.

pilnik

Manicure błyszczący czy matowy?

Malowanie paznokci należy przeprowadzić starannie. Przede wszystkim, nie należy zalewać skórek, ponieważ może to doprowadzić do tego, że lakier odpadnie. Kolejna kwestia to zabezpieczenie wolnego brzegu. To znacząco wpływa na trwałość manicure. Ważne jest także nałożenie dwóch warstw, żeby mieć pewność, że kolor będzie głęboki. Kolejny krok to nałożenie topu. Można wybrać zarówno mocno błyszczący, jak i matowy. Wszystko zależy od naszych preferencji. Nie ulega wątpliwości, że stylizacja paznokci z lakierami hybrydowymi to prawdziwa przyjemność. Uzyskujemy trwały manicure, który utrzyma się nawet dwa tygodnie.