paznokcie-baza23

Baza do zadań specjalnych

Posted by

Baza proteinowa to hit sezonu w stylizacji paznokci. Nadaje się zarówno pod lakiery hybrydowe jak i pod żel, przedłużając trwałość lakieru i wzmacniając naturalną płytkę.

Baza inna niż wszystkie

Baza proteinowa, jak sama nazwa wskazuje to produkt pełen witamin i protein, który działa na naturalna płytkę jak odżywka. Baza nałożona pod lakier hybrydowy działa jak odżywczy kompres, pozwalając paznokciom na regenerację i naturalny wzrost. Charakteryzuje ją wysoka przyczepność, dzięki czemu lakier nie odpryskuje. Baza usztywnia paznokcie, sprawiając, że staja się mocne i odporne. Składniki aktywne mają tak intensywne działanie, że pomagają nawet w przedłużeniu łożyska paznokcia. Baza chroni płytkę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływie czynników zewnętrznych. Dodatkowo, dzięki swojej elastyczności baza proteinowa pracuje razem z paznokciem przez co jest odporna na uszkodzenia i nie zapowietrza się. Co ważne, mimo żelowych właściwości baza bez problemu rozpuszcza się w acetonie, więc obsługuje się ją tak samo jak każda inną bazę do hybryd.

Efekty specjalne

Dzięki gęstej konsystencji bazy, zachowuje się ona trochę jak żel. Można jej użyć do przedłużania paznokci nawet o kilka milimetrów – przedłużenie najlepiej wykonać na formie. W celu przedłużenia, najpierw należy wykonać szkielet paznokcia za pomocą cienkiej warstwy bazy a po utwardzeniu nałożyć drugą, grubszą warstwę budująca. Ponadto, za pomocą bazy można nadbudować krzywą C, wzmacniając paznokieć. Dzięki tym właściwościom można skutecznie skorygować nierówności i uszkodzenia paznokci. Baza nadaje się również dla płaskich i rosnących do góry paznokci, ponieważ za jej pomocą można skutecznie skorygować jej kształt. Bazę można nakładać zarówno dołączonym pędzelkiem jak i specjalnym pędzelkiem o żelu. Oba rozwiązania są tak samo praktyczne.

Dla kogo baza proteinowa?

Nowoczesna, elastyczna i trwała baza będzie odpowiednia dla każdego. Będą z niej zadowolone zwłaszcza posiadaczki cienkiej, elastycznej płytki, na której inne preparaty do stylizacji jak lakiery czy przykładowo takie żele z evo nie chcą się trzymać. Baza wzmocni i utwardzi cienkie i delikatne paznokcie, pozwalając je zapuścić nawet tym osobom, którym dotychczas się to nie udawało. Bazę proteinową można potraktować jak klasyczny żel i użyć jej do budowania i przedłużania paznokci. Technika będzie tu identyczna jak przy żelu jednofazowym. Na paznokieć należy położyć jedną warstwę podkładową, następnie grubszą warstwę budująca, która po przemyciu cleanerem trzeba opiłować i nadać jej pożądany kształt a na koniec warstwę wykończeniową – każdą z nich utwardzając w lampie wedle wskazań producenta. Na bazę można położyć dowolny kolorowy lakier hybrydowy lub żel i pokryć warstwą topu. Dzięki bazie proteinowej nawet posiadaczki problematycznych i słabych paznokci mogą się cieszyć nienagannym manicure przez długi czas, nawet do kilku tygodni. Dodatkowo, to produkt uniwersalny, współpracujący z wieloma innymi preparatami do manicure, dzięki czemu staje się niezbędny w kuferku każdej manikiurzystki.