rece

Jak stworzyć klasyczną garderobę?

Posted by

            Wśród wszystkich kobiet świata istnieje duża grupa, która zawsze, niezależnie od tego w co się ubierze, wygląda świetnie. Ich sekretem jest oczywiście klasyczna garderoba. Określając garderobę mianem klasycznej, wcale nie mamy na myśli eleganckich sukienek, zawsze czerwonych ust i francuskiej mody, ale zestawienie kilku ponadczasowych elementów odzieży codziennej, dzięki którym zawsze będziesz mogła stworzyć interesującą stylizację, zarówno elegancką, jak i sportową.

Koszulki

            Pierwszy klasycznym i ponadczasowym elementem garderoby jest oczywiście biały t-shirt. Inwestując w takie ubranie warto zadbać o to, aby był on dopasowany do budowy  Twojej sylwetki oraz zrobiony z naturalnych materiałów. Dopasowanie kroju do sylwetki zagwarantuje Ci, że zawsze będziesz prezentować się w nim świetnie. Kroje białych t-shirtów mamy różne, od serków w V aż po kołnierze w łódkę, właśnie dlatego biały t-shirt, mimo że z pozoru wydaje się nudny, umożliwi Ci wyrażenie siebie swoją stylizacją. Dodatkowo naturalne materiały zagwarantują Ci, że t-shirt będzie wygodny i odporny na uszkodzenia, dzięki czemu będzie świetnie służył przez lata.

t-shirt

Zwykłe jeansy

            Do ponadczasowych elementów klasycznej garderoby zaliczyć można również niebieskie jeansy. W tym przypadku wariacji mamy wiele. Na rynku dostępne są zarówno rurki, spodnie typu boyfriend jeans lub mother jeans, które są niesamowicie wygodne, ale wciąż podkreślają kobiecą sylwetkę. W sklepach możemy również dostać jeansy z dziurami, które dodadzą twojej stylizacji nieco pazura. Inwestując w dobrej jakości niebieskie jeansy inwestujesz również w przyszłość swojej garderoby, ponieważ  taki rodzaj spodni jest niesamowicie trwały. Warto kupić również spodnie, które mają dodatkową zawartość lycry. Dzięki takiej parze będziesz świetnie wyglądać i dobrze się czuć nawet wtedy, kiedy przybędzie Ci nieco kilogramów.

ubrania

Na koniec kurtka

            Klasycznym elementem jest również czarna skórzana kurtka, którą z powodzeniem można nosić zarówno wczesną wiosną, w czasie letnich wieczorów czy wczesną jesienią. Dobra i syntetyczna skóra posłużą nam przez lata i sprawią, że stylizacja nabierze nieco rockowego charakteru. W połączeniu z niebieskimi jeansami, białym t-shirtem oraz czarnymi szpilkami można stworzyć naprawdę fantastyczną i elegancką stylizację, a zmieniając buty na białe lub czarne trampki w prosty sposób można przeistoczyć ją w stylizację sportową. Czasem wystarczy zmienić niewielki detal, aby outfit przybrał zupełnie innego brzmienia. Jeśli danego dnia zależy nam na elegancji, skórzaną kurtkę można zmienić na płaszcz, a jeśli pragniemy wygody i sportowego looku, bez problemu możemy połączyć ten outfit ze sportową torbą czy fryzurą.

Współpraca z firmą Lejdi.